Нове спортивне купе Lexus LC F проходить тести на дорогах Німеччини


Опубликованно 06.11.2018 00:19

Нове спортивне купе Lexus LC F проходить тести на дорогах Німеччини

Компанія Lexus вивела на дорожні тести нове спортивне купе LC F. Прототип «зарядженої» новинки був помічений фотошпигунами в Німеччині.

У прототипу перекроєний передній бампер з збільшеним сплітером і величезними повітрозабірниками по краях. У серійної «дводверки» бампер буде трохи іншою. Ззаду - новий дифузор і четвірка круглих вихлопних патрубків, розташованих сходинками, як на «заряджених» моделей Lexus з індексом «F»: RC F і GS F.

Від базової моделі LC 500 нове купе успадкувало легкосплавні колісні диски і високопродуктивну гальмівну систему. У прототипу розширені передні колісні арки, що свідчить про те, що нова «двухдверка» буде мати більш широку доріжку.

Інформації про моторній гаммі LC F на даний момент немає. Передбачається, що «заряджена двухдверка» отримає 5-літровий «атмосферник» V8 або нову 4.0-літрову «битурбовосьмерку» потужністю близько 630 л. с. і 640 Нм крутного моменту. Поєднуватися агрегат буде з десятиступенчатым «автоматом», як у LC 500.

Укомплектоване 477-сильним «атмосферником» V8 5.0 (540 Нм) LC 500 розганяється з місця до 96 км/год за 4.4 с., а максимальна швидкість складає 270 км/ч. Є у моделі і гібридна модифікація з 354-сильною силовою установкою на базі 3.5-літровою «шістки», доповненої двома електромоторами. З місця до 96 км/год гібрид розганяється за 4.7 с. Максимальна швидкість примусово обмежена електронікою на позначці 250 км/ч.Категория: Автотехника