Компактвен Volkswagen Touran обзавівся крос-версією


Опубликованно 06.11.2018 00:21

Компактвен Volkswagen Touran обзавівся крос-версією

У компактвена Volkswagen Touran другого покоління з'явилося псевдокроссоверное виконання CrossTouran. Нова версія моделі вже встала на конвеєр і надійде в продаж в серпні. Але не у нас.

Нова крос-версія VW Touran з'явилася в китайському модельний ряд Volkswagen, де друге покоління компактвена продається під ім'ям Touran L (щоб не виникало плутанини в назвах з «першим» Touran, який продається в Піднебесній паралельно з новою генерацією). Випускають автомобіль там же в Китаї на спільному підприємстві Volkswagen і SAIC, при цьому за габаритними розмірами китайська модель практично не відрізняється від побратима німецької збірки: 4537/1834/1682 мм, колісна база — 2791 мм. Зате в дизайні є кілька цікавих особливостей.

Дорожній просвіт Volkswagen CrossTouran L склав 143 мм

1

2

Так, від стандартного «Турана» новий CrossTouran L можна легко відрізнити за рельєфною решіткою радіатора зразок Volkswagen Tiguan, пластикових накладок на порогах і колісних арках, оригінальним 18-дюймовим колесам і передньому бамперу з більш крупними гратами. За аналогією з іншими крос-фольксвагенами, салон такої моделі може відрізнятися матеріалами чохлів сидінь, але інтер'єр дебютанта китайці поки не показали.

Нова версія буде продаватися в Китаї з переднім приводом і тільки бензиновим турбомотором об'ємом 1.4 л (150 л. с., 250 Нм) в поєднанні з 7-ступінчастим «роботом» DSG, хоча стандартна версія доступна у тому числі з 180-сильним двигуном 1.8 TSI серії EA888. Ціни ще не оголосили, звичайний компактвен зазначеної серії стартує з 155 800 юанів (близько $23 тисяч).

Джерела: Autohome, VolkswagenКатегория: Автотехника