Новий кросовер-кабріолет Volkswagen з'явиться в 2019 році


Опубликованно 07.11.2018 06:46

Новий кросовер-кабріолет Volkswagen з'явиться в 2019 році

Прем'єра відкритої моделі Volkswagen — T-Roc Cabriolet відбудеться на початку 2019 року. Старт продажів запланований через рік, на початку 2020 року.

Про це виданню Autocar розповів головний операційний директор Volkswagen Ральф Брандштеттер.

Проект першого кросовера з відкритим верхом керівництво компанії схвалив на початку року. Крос-кабріолет на базі T-Roc націлений на європейський ринок і за задумом, повинен буде зміцнити позиції компанії в сегменті компактних кросоверів. Виробництво T-Roc Cabriolet налагодять на заводі в Оснабрюці, раніше належав кузовного ательє Karmann. Тут збирали Golf Cabriolet і Beetle Convertible, зняті з виробництва в 2016 і 2018 році, відповідно. В даний час в Оснабрюці частково збирають Porsche Cayenne і 718 Cayman, ?koda Fabia і Volkswagen Tiguan, завершальний етап складання яких проходить на заводі в Вольфсбурзі. На модернізацію підприємства планують витратити близько 80 мільйонів євро. Річний обсяг виробництва T-Roc Cabriolet складе близько 20 тисяч одиниць.

Volkswagen представив кросовер T-Roc в серпні минулого року, і з того часу випустив уже понад 40 тисяч машин. Компанія планує значно розширити модельний ряд кросоверів в найближчому майбутньому - до кінця 2020 року у Volkswagen буде 20 моделей такого класу.Категория: Автотехника