Новий 2020 Мерседес Е-клас універсал фейсліфтінг помічені тестування


Опубликованно 08.11.2018 04:33

Новий 2020 Мерседес Е-клас універсал фейсліфтінг помічені тестування

"Мерседес-Бенц" з-за, щоб дати його E-класу седан і універсал діапазоні середнього віку оновлення до 2020 року, а перші прототипи відправитися в шлях.

Перегнув повинен відкритися наприкінці наступного року, в 2020 Е-класу виграють від зовнішньої стилізації зміни, щоб привести її у відповідність з новішої моделі Мерседес серії, включаючи нового A-класу і CLS. Нинішні пишні передній кінець форми будуть замінені на більш незграбний, агресивний зовнішній вигляд у відповідність з цими авто, про що свідчать змінені передні фари це замаскований автомобіля і решітка.

Задні ліхтарі, також прихована за камуфляжем, також будуть оновлені. Поряд з варіант нерухомості помітили, тестовий мул для взбадривало E-класу підвищеної прохідності було видно, припускаючи, що подібні зміни для Ауді А6 в Allroad суперника.

Всередині, ми очікуємо побачити оновлення до Е-класу інформаційно-розважальної системи, з урахуванням останніх апаратних MBUX результаті більш просунуте голосове керування, перероблений інтерфейс і нові функції. Сенсорна панель-тип управління рульового колеса також будуть розроблені, в той час як ми могли б також бачити додаткові обробки і варіанти оббивки.Категория: Автоновости