Audi електронної електронів запускає в якості першого бренду електричний-тільки модель


Опубликованно 08.11.2018 12:03

Audi електронної електронів запускає в якості першого бренду електричний-тільки модель

Audi електронної електронів є третім електричний позашляховик преміум повинен відкритися в цьому році, зважаючи на Ягуар я-ПАРЄ і Mercedes ОКХ, як право правило, з нульовим рівнем викидів чарти продажів різко зростає.

Перші автономні Ауді електрична модель отримує 249 миль діапазону на тестовому циклі ВПИМ – ідентичні ОКХ але за-ПАРЄ, яке управляє 292 миль. Однак, директор трансмісії Зігфрід пінт сказав, що Е-трон омологації тривають і діапазон буде ближче до 280 миль.

Більш дешевий варіант з меншим батареї і, отже, меншу дальність буде слідувати в найближчі 12 місяців, Пінта додав.

Е-Tron є першим серійним автомобілем у світі, щоб запропонувати "віртуальної" бічні дзеркала, які видаляють традиційних дзеркал заднього виду і замість того, щоб використовувати камери з зображеннями з'являючись на екранах в дверних панелях.

Сидячи між Q5 і Q7 в розмір, е-трон має кілька конструктивних елементів, які призначені, щоб зробити його стояти поза від інших моделей Audi.

Він тримає в покадрового ґратами, але використовує більш світлий колір для решітки жалюзі. "Ми не хочемо втратити одного кадру; це сприяло тому, що нас преміальний бренд, що ми знаходимося сьогодні", - каже дизайнер екстер'єру Стефан фар-Беккер. “Ми вибрали більш світлий колір. Якщо автомобіль наближається до 50 або 100 метрів, один кадр пізнаваний, як Ауді, але відрізняється від, скажімо, В8."

Е-Tron також отримує бейдж на передній частині транспортного засобу, в тому ж ключі, що Ауді робить зі своїми моделями продуктивність РС. "Ми були досить сміливими, щоб покласти ім'я на передній частині автомобіля; ми хочемо сказати, що E-Tron є першим у своєму роді", - сказав фар-Беккер.Категория: Автоновости