Хлопець зачинив за пропозицію


Опубликованно 08.11.2018 23:24

Хлопець зачинив за пропозицію

Кейтлін Каран був близько 16 км від заповнивши її перший Нью-Йоркський марафон на 6 листопада, коли вона побачила свою сім'ю в натовпі.

Момент, коли Кейтлін сказала "так".

Медсестра з Нью-Джерсі переїхав до неї радісних прихильників, коли її довгострокові друг Денис Гелвін стрибали бар'єри і опустився на одне коліно.

В шоці від несподіваної пропозиції, Кейтлін закрила обличчя перш, ніж потягнути його в обійми і прийняв пропозицію.

Вирішивши завершити її залишилися десять миль, пані Каррен, то закричав: "я збираюся закінчити цю гонку!"

Однак, тепер обурюються користувачі соціальних мереж звинувачують Містер Гелвін бути "егоцентричними" за пропозицію в середині марафону своєї подруги.

Несхвально один користувач написав: “він не міг дозволити їй мати свій день без кинувшись в міксі. Дуже егоїстичний".

Інший додав: “Миля 16? До речі, щоб вкрасти її грім. За шкалою від 1-10, я даю цю пропозицію 1 за її легковажність, егоїзм і поганий час. БООО, чувак!"

І він навіть не приймати її кофті, яку вона явно не потрібна!Я б віддав кільце назад на фініші.— Сара Спельти (@SarahMSpelt) 6 Листопад, 2018

Гортаючи пропозиції на нього, один з користувачів написав: "Цікаво, що цей чувак зробив би, якщо б він був в центрі величезної праці презентація, що він працював протягом декількох місяців і потім, на півдорозі через, вона перериває з пропозицією."

Вона сказала "Так": жінка, яка працює в Нью-Йорку в неділю марафон був у милі 16, коли її давній парубок перестрибнув через бар'єр і опустився на одне коліно. Вона закінчила з медаллю на шиї і кільце на пальці. https://t.co/8xbZ6P24RM pic.twitter.com/YizdEJYOhc— CBS Вечірні новини (@CBSEveningNews) 5 листопада, 2018

Більш того, одна жінка, яка була насправді запропонував після марафону висловив свою позицію з цього питання.

Як людина, який був запропонований на нью-йоркському міжнародному марафоні після того, як я закінчив, я б 100% сказати "ні", якщо він був. womenalwaysneedtocomefirst #Категория: Обо всем