Борець перетворюється в порнуху для запобігання самогубствам


Опубликованно 05.12.2018 03:15

Борець перетворюється в порнуху для запобігання самогубствам

Ця трагедія стала відправною точкою для 29-річного домашнє порно кар'єру, яка почалася в березні.

Зараз, 1.9 м-високий красень робить відео, які він завантажує його OnlyFans рахунку, з доходами, що йдуть за межі блакитний, благодійність, яка працює, щоб запобігти самогубство.

OnlyFans є на основі передплати, відео-платформою, яка використовується багатьма аматорськими та професійними порно зірками, які хочуть поширювати домашнього утримання.

"Причина, по якій гроші я піднімаю з моєї OnlyFans йде назустріч виходить синій бачить кожен день як великої депресії і тривоги стало в суспільстві і майже забувають," Маршалл написав на Instagram.

"(Мій) перший раз кажу це, але мій батько взяв його життя в минулому році."

Перт Дейв Маршалл перетворився в порно за благородну справу.

Хлопець Маршалла, з яким він зустрічався протягом трьох років до недавно розлучилися, був той, хто спочатку запропонував потрапити в порно.

Думка, проте, Маршалл зробив паузу. Він потребував більш глибоку причину і знайшли її в трагічній батька самогубство.

"Після деяких роздумів, я почав його частина (в) доходами, що збираються за синьо – профілактика благодійних самогубство", - пояснив він. “Статистика про ЛГБТ (лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів) у цій області досить страшно, так що я сподіваюся, що зможу якимось чином повернути свій борг суспільству. Позитивність-це все".

Поки Маршалл пожертвував трохи більше 3600 доларів за Синій, що є суттєвим, враховуючи, де його життя було всього три роки тому.

Тоді 26 років, він був худий, які працюють в продажах і знайомства жінки. Його мрії стати професійним рестлером також були лише мрії.

"(Боротьба) ніби справжні супергерої", - сказав він гей Зірка Новини. Як невпевнена в собі дитина, він ніколи не міг уявити себе в квадраті коло, а в 2015 році він вирішив, що хоче зробити його мрії реальністю.

"Боротьба завжди була причина, по якій я потрапив у фітнес і велика частина того, що мене тримає", - сказав він. "Я хотів бути борцем, так як я був 10, і я, нарешті, жити своєю мрією."

Приблизно в той же час, Маршалл серйозно зайнявся культуризмом і боротьбою. Він розлучився зі своєю дівчиною, вийшов гей і в кінці кінців підписала з Альянсом Південній півкулі боротьбі.

З моменту підписання з промоцією, який ставить на один концерт в місяць в Перті, Маршалл заявив, що він не випробував ніякої гомофобії, незважаючи на культури спорту Убер-мужність.

"Союз боротьби Південного півкулі були як сім'я для мене з першого дня", - сказав він. "Вони не належать до мене інакше".

“На щастя, жодна людина не був негативним по відношенню до мого виходить.

"Моя сім'я — дуже навіть гомофоб дядько — всі були дуже прихильні".

Ця історія вперше з'явилася на Нью-Йоркській посаду і опублікована з дозволуКатегория: Обо всем