Holden представив віртуальний гіперкар майбутнього


Опубликованно 06.12.2018 03:48

Holden представив віртуальний гіперкар майбутнього

Належить General Motors австралійська компанія Holden представила концепт електричного гоночного гіперкара — Time Attack, існуючого у вигляді тривимірних комп'ютерних моделей. Віртуальна новинка створена на честь 50-ої річниці з дня першої перемоги Holden в 1000-кілометровій гонці Bathurst та 70-річчя бренду.

Гоночна «двухдверка», розроблена спільними зусиллями підрозділів GM Holden Design та Engineering є цифровою рекламою компанії. Як стверджують автори проекту, незважаючи на те, що гіперкар існує тільки у віртуальному середовищі, всі деталі ретельно опрацьовані, точно також як і при створенні реального автомобіля. З допомогою візуалізаторів Time Attack вже проїхав по австралійському автодрому Mount Panorama Circuit.

Holden Time Attack побудують навколо карбонового монококи з стільниковим сердечником з целюлози, інтегрованими зонами деформації і захисним «коконом». Кузов автомобіля виготовлять з карбон-кевларових панелей з полікарбонат-графеновым нанокомпозитним покриттям. В абсолютно плоскому днище гіперкара буде чотири тунелю для проходження повітря, загнуті до верху на задній частині автомобіля. Створюючи ефект трубки Вентурі, вони знизять аеродинамічний опір.

Гіперкар укомплектують чотирма електромоторами однакової потужності. Сумарна віддача силової установки складе 1360 л. с. і 3240 Нм крутного моменту. Кожен з моторів поєднується з індивідуальною триступеневої планетарної коробкою передач. Всі чотири коробки працюють синхронно, а на першій передачі тяга на колесах досягає 9620 Нм. Розрахунковий час розгону з 0 до 100 км/год - 1.25 секунди, максимальна швидкість - 480 км/ч.

Харчування моторів забезпечить графеновий акумулятор ємністю 25 кВт·год. Час повного відновлення заряду батареї від 1000-кіловатної зарядної станції - 90 секунд.Категория: Автотехника