Перед матчем з Україною Чехія перемогла Словаччину в Лізі націй

Опубликованно 06.12.2018 04:21

У Трнаві завершився матч Ліги націй УЄФА, в якому збірна Словаччини приймала команду Чехії і програла. Матч завершився з рахунком 1:2, повідомляє офіційний сайт змагань. Всі основні події в цьому матчі відбулися після перерви.

На 52-й хвилині чехи відкрили рахунок, коли Крменчик пробив точно в кут. Але через 10 хвилин словаки відновили рівність — у Хамшика вийшов потужний і вдалий постріл після відскоку. І все ж перемога залишилася за гостями. На 76-й хвилині Патрік Шик замкнув навіс з флангу у виконанні Дочкала.

Після двох матчів Чехія йде на другому місці з 3 очками, поступаючись тільки лідерові Україні - 6 балів. У команди Словаччини - 0 очок. Наступний матч між собою зіграють команди України та Чехії, який відбудеться 16 жовтня в Харкові на ОСК Металіст. Початок гри - 21.45.

Раніше "Вести" повідомляли, що Польща спробує обіграти Португалію, Росія зустрінеться зі шведами. Також суперник української збірної позбувся тренера.

Категория: Обо всем