Жінки $5к в таємниці від чоловіка


Опубликованно 06.12.2018 16:45

Жінки $5к в таємниці від чоловіка

Її стратегія? Прикинутися, ніби вони завжди були в її шафі.

На 30-річну жінку, яка була заміжня протягом п'яти років, каже вона та її партнер мають дуже різні погляди на гроші і як вони повинні бути витрачені.

“Він досить консервативний. Він чоловік, так що їх готовність і бажання витрачати гроші дуже відрізняється від самки — здебільшого це грубе узагальнення, але в нашому випадку, наша ідея розоритися дуже різні".

Прю* хто бажає залишитися анонімним, будуть витрачати до $5000 в місяць на дизайнерські бренди.

“Коли я купую взуття і сумки я віддаю перевагу більше інвестицій шматки. Я не купую речі, які завжди в тренді, я купую речі я можу носити весь час.

“Я не думаю, що він помічає це. Я ніколи не говорю про нові, що я купив".

Мати одного з них, який також працює в області маркетингу підкреслили, що це її кровно зароблені гроші, які вона витрачає.

Прю* (не на фото) у однієї третини австралійців у відносинах ховаючись покупки розкоші від своїх партнерів.

“У мене є друзі в подібних ситуаціях, але спільність, полягає в тому, що ми працюємо повний робочий день з гідною заробітною платою, так що це не я витрачаю гроші, яких у нас поки немає і покладатися на мого чоловіка платити за рахунками.

"Я можу зробити це, тому що я можу собі це дозволити, якщо ми з усіх сил, щоб оплатити рахунки, то Бога немає, я не буду."

Згідно з новим дослідженням "Санкорп", майже третина австралійців у відносинах тримаємо покупки розкоші в таємниці від своїх партнерів, з багатьма сімейними парами, щоб зовсім відмовитися дискусії про борг.

Санкорп економіст поведінкові Філ Слейд, фахівець з психології з витрат зазначеної заборгованості залишається дуже хвилюючою темою та індивідуальних надії на те, що є "хорошим" або поганим" використання грошей може сильно відрізнятися.

"В будь-який тип відносин існує негласний суспільний договір, який спрямовує поведінку індивіда стосовно витрат, заощаджень та інших обов'язків," р-н Слейд сказав.

Він сказав, Австралії, існує тенденція вважати "мої гроші-це мої проблеми".

"Коли насправді ми знаємо, що борг-це тема, яка може вплинути як пар і сімей".

Тип боргу австралійців досвід також відрізняється, з людьми у віці від 18 до 34 більш імовірно, особистих кредитів та інших форм короткострокового фінансування, сказав він.

"Молоде покоління більш правоподобны для того, щоб здійснювати покупки мотивував необхідність для миттєвого задоволення, і виникає відчуття, що вони заслуговують того, щоб "побалувати " себе".

Дослідження показують, що 34 відсотки австралійців в борг хвилююся чи засмучена з-за грошей.

Поради санкорп стати фінансово фігури:

ПОКЛАДІТЬ ВАШІ КАРТИ НА СТІЛ

Ви входите в нові відносини, переглядають свій сімейний бюджет або наближається до пенсійного, грошей буде визначати ті моменти, які важливі. Стати фінансово пристосування передбачає бути прозорим з вашим партнером вашої заборгованості за кредитними картками, особисті

кредити, кредитні бали і будь-які інші фактори, які можуть вплинути на фінансові результати

НАБІР "РОЗУМНІ" ЦІЛІ

"Розумні" цілі є конкретними, вимірними, досяжними, актуальними і своєчасними, наприклад, економія для домашнього депозит або консолідації фондів за вислугою років. Навіть простий "розумних" цілей, таких як відстеження ваших витрат на тиждень може бути менш емоційно, плідно, і

гарне місце, щоб почати, щоб стати більш фінансово курсі

ПОЧНІТЬ З МАЛОГО

Ти ніколи не зможеш вирішити всі свої фінансові питання протягом одного розмови — так замість цього, почніть з малого і зосередитися на предмети, які можуть бути виконані в першочерговому порядку.Категория: Обо всем