Лондон встановлює мету для першої зони з нульовим рівнем викидів Великобританії


Опубликованно 07.12.2018 05:15

Лондон встановлює мету для першої зони з нульовим рівнем викидів Великобританії

Місто Лондон з метою зниження дорожнього руху удвічі в найближчі 25 років та зробити фінансову центрі столиці Великобританії перший масштабний нульовим рівнем викидів зони.

Міста і округу, яка відома як квадратна миля і містить у самому серці ділового району Лондона, розробив свою першу довгострокової транспортної стратегії як плану для майбутніх інвестицій за підсумками публічних консультацій.

Кріс Хейворд, міського планування і головний транспорту, сказав, що план буде "майбутнє світового класу, зростаючого ділового і культурного центру".

Понад 500 000 людей працюють в районі, і Хейворд заявив, що 93% добираються на громадському транспорті. Тому стратегія буде поставити пріоритет на пішоходів, у тому числі впровадження загальноміської 15mph обмеження швидкості, за умови схвалення департаменту транспорту.

План також покликаний суттєво зменшити руху автотранспортних засобів, з метою скорочення трафіку на 25% до 2030 року та 50% до 2044. Для цього в місті буде введено ряд заходів, в тому числі "збір за в'їзд автотранспорту, який пристосований для мети".

Мета міського розвитку Великобританії у першій масштабної нульовим рівнем викидів зони почнеться з невеликих нуль екологічні зони покриття кластера східній частині міста, і Барбакан і Золотий районах провулок.

Ніякої конкретики про те, як плата за в'їзд або зони з нульовим рівнем викидів буде працювати дали ще. Вони будуть відокремлені від поточного Лондоні плата за в'їзд і ультра-низьким рівнем викидів зони, які застосовуються в Лондонської Асамблеї.

Також планується скоротити кількість автомобілів доставка по області, за рахунок введення тимчасових обмежень доступу і навантаження, і запровадження виїзних зони консолідації, де постачання групуються так, вони можуть бути виготовлені в меншій кількості поїздок.Категория: Автоновости