У нового Jeep Wrangler з'явилася спецверсія Moab


Опубликованно 07.12.2018 05:33

У нового Jeep Wrangler з'явилася спецверсія Moab

Компанія Jeep представила спеціальну версію позашляховика Wrangler 2018 модельного року — Moab Edition. Обмежене видання моделі випущено на честь щорічного позашляхового фестивалю Easter Jeep Safari, який американський виробник проводить в пустелі Моабіт, штат Юта.

Jeep Wrangler Moab Edition побудований на базі моделі Wrangler Sahara і оснащений сталевими бамперами зі знімними торцевими кришками, світлодіодним оптикою, капотом і 17-дюймовими колісними дисками від версії Rubicon, а також агресивними позашляховими шинами розмірності 32 дюйма.

В кузовний панелі Wrangler Moab Edition дев'ять кольорів: Granite Crystal, Billet Silver, Punk Metallic, Mojito, Black, Bright White, Sting Gray, Ocean Blue Metallic і Firecracker Red. У стандартній комплектації спеціальної версії заявлені бічні рейлінги від Rubicon, підніжки від версії Sahara і жорсткий верх, пофарбований у колір кузова. Колісні диски, обрамлення головної оптики, буксирувальні гаки і сітчасті вставки радіаторної решітки пофарбовані в чорний глянець. Ще один відмітний елемент особливої версії - наклейки Moab на капоті.

У базовому оснащенні двошвидкісна роздавальна коробка Selec-Trac, задній диференціал, що самоблокується Trac-Lok, система безключового доступу, інформаційно-розважальна система Uconnect з 8.4-дюймовим дисплеєм і навігацією, аудіосистема Alpine з дев'ятьма динаміками і всепогодні підлогові килимки. За доплату пропонується підігрів передніх сидінь і рульового колеса.

Салон позашляховика оброблений чорною шкірою з контрастною прострочуванням. Список обладнання доповнено пакетом Safety Group, в яку входять система контролю «сліпих» зон, функція стеження за перехресним рухом і камера заднього виду.

Інформацію про моторах і трансмісіях компанія не надала. За попередніми оцінками Jeep Wrangler Moab Edition буде коштувати близько $53 тисяч.Категория: Автотехника