Боттас: «Це мій найгірший сезон у Формулі-1»

Опубликованно 21.12.2018 21:03

Валттері Боттас / twitter.com/ValtteriBottas

Пілот Mercedes Валттері Боттасзаявив, що минулий сезон став найгіршим для нього у Формулі-1. Слова фінна наводить Motorsport:

«Розчарований я? Так, дуже. Мабуть, це мій найгірший сезон з моменту дебюту у Формулі-1. Коли я проводив перший сезон за Williams, то там було все зрозуміло — я звикав до серії, а команда була аутсайдером.

Потім з кожним роком я додавав, а в минулому сезоні мені вдалося виграти кілька гонок. Крім того, я тільки перейшов в Mercedes і почав змагатися з Хемілтоном.

Тепер же мене спіткала така невдача. Звичайно, я дуже розчарований і це дійсно найгірший сезон у кар'єрі в " Формулі-1».

У сезоні, що завершився Боттас не виграв жодної гонки став лише п'ятим в особистому заліку.

Чемпіон Формули-1 1997 Жак Вільньоввважає, що вже по ходу 2019 року фін може втратити місце в Mercedes. Читайте також:

Категория: АвтоМотоСпорт