Хемілтон визнаний кращим гонщиком Формули-1 за версією керівників команд

Опубликованно 09.01.2019 18:09

Льюїс Хемілтон / Getty Images

Керівники команд Формули-1 назвали Льюїса Хемілтона з Mercedes кращим гонщиком 2018 року. Про це повідомляє Autosport.

Британцеві віддали 218 очок, в той час як у його найближчого переслідувача, Макса Ферстаппена, виявилося всього 139 балів. Третє місце за підсумками голосування зайняв Себастьян Феттель, а четверте – Фернандо Алонсо. У десятку кращих також потрапили Даніель Ріккардо, Шарль Леклер, Кімі Райкконен, Валттері Боттас, Естебан Вікон і Ніко Хюлькенберг.

У голосуванні за найкращого гонщика взяли участь десять керівників команд Формули-1: Тото Вольфф, Крістіан Хорнер, Сіріль Абитебуль, Гюнтер Штайнер, Зак Браун, Отмар Зафнауэр, Фредерік Вассер, Франц Тост і Клер Вільямс.

Нагадаємо, що за підсумками нинішнього сезону Хемілтон став п'ятикратним чемпіоном світу, а його команда Mercedes виграла Кубок Конструкторів.