Конфіденційної автомобіль: ранній успіх для Сузукі Джимни, плюс Пежо боса про готовність до випробувань викидів ВПИМ


Опубликованно 10.01.2019 02:18

Конфіденційної автомобіль: ранній успіх для Сузукі Джимни, плюс Пежо боса про готовність до випробувань викидів ВПИМ

На цьому тижні фрагменти автомобільні новини: новини на Vinfast А2.0 рестайлінг, новий Suzuki Jimny і Пежо керівника на новий ВПИМ тестування викидів.

Керівник Пежо по ВПИМ:

Головний виконавчий Пежо Жан-Філіп Импарато взяв камінь в город інших виробників омологації затримок і нерозпродані моделі у зв'язку з нещодавно прийнятим у всьому світі погоджені процедури випробування легких транспортних засобів малої вантажопідйомності (ВПИМ) норми по викидах. Він сказав: “Ми не повинні зупиняти виробництво. Ми не повинні зберігати запас. Ми не повинні придбати аеропорти у парку безліч непроданих автомобілів. Ми були готові".

Vinfast А2.0 рестайлінг:

Виробник в'єтнамської автомобіля Vinfast викотили Девід Бекхем запускає свій новий А2.0 салун і Са2.0 позашляховика в Парижі – але ми вважаємо, що вони втратили. Враховуючи Кіа отримав Роберт Де Ніро схвалити Кіа е-Ніро, звичайно, Vinfast б підписався актор він Дізель, а не футболіст?

Сузукі Джимни Огляд 2018

Новий Сузукі Джимни:

Бос Suzuki у Великобританії Дейл Уайатт каже, що це було 4500 чоловік, зареєструйтесь на сайті як "зацікавленого" у новому Джимни, перший для бренду. Це 150% від найкращий річний обсяг попередньої моделі. Проблема для Suzuki збирається бути номером він може будувати, тому що попит в Японії був "приголомшливим". Уайатт дивиться на 1100 автомобілів в перший рік, а потім 2000 рік після цього.

Детальніше

Нові випробування на викиди ВПИМ могло змусити важкі знижки на автомобілі нерозпродані

Пежо 508 оглядКатегория: Автоновости