Мільярдер Безос вже з'явився новий коханець


Опубликованно 10.01.2019 17:18

Мільярдер Безос вже з'явився новий коханець

У світі найбагатша людина Безос анонсував своє розлучення з дружиною 25 років Маккензі, але згідно з новими повідомленнями в Нью-Йорк пост він вже перейшов з Добрий день Ла - якір Лорен Санчес.

Джерела повідомили на посаду , що Безос, 54, і Санчес, 49,–, який також працює в якості пілота вертольота – познайомилися через її чоловіка Патріка Вайтсел, агент зірки, як Метт Деймон, Крістіан Бейл, Кевін Костнер, Х'ю Джекман, плюс безліч інших a-лістерс.

Патрік Вайтсел, Лорен Санчес і Джефф Безос

Патрік, Лорен і Джефф були разом, навіть на фото на 2016 подією для кіно Манчестер біля моря, в якому знявся ще один з Патріка клієнти, Мішель Вільямс.

Але джерела стверджують, що Лорен стала ближче до Безос після того, як вона розлучилася з Вайтсел минулої осені. Між тим Безос показав у середу, що він і його дружина пройшли через "роз'їзд".

Ексклюзивний джерело повідомило пост “Патрік і Лорен спілкувалися з Джефф Безос і його дружина протягом кількох років, так як (тепер уже колишній) пари є будинку в Сіетлі.

"Тоді Лорен був найнятий для роботи над одним з проектів Безос', 'синій походження, космічного запуску компанії, в якості пілота вертольота. Вона була зйомка аерозйомка для Безоса.

“Патрік і Лорена Санчес були розлучені на деякий час. Їх шлюб був вимкнений і на якийсь час, і вони намагалися виправити становище, але восени вони офіційно розлучені. Вона сказала Патріку, що вона недавно побачивши Джеффа Безоса".

Джефф Безос і його дружина Маккензі Безос тільки що оголосила про розпад після 25 років шлюбу. Фото агентство AP Еван Агостіні/форум/файл

Санчес і Вайтсел одружилися в 2005 році і мають двох малолітніх дітей. У неї також є син-підліток Нікко, від її першого шлюбу, колишній гравець НФЛ Тоні Гонзалес. Вони ще не офіційно подала на розлучення.

Лорен, колишній співведучий на каналі FOX 11 по Добрий день ЛА, був запрошений провідний на АВС поданні і додаткової. Вона була також спочатку господаря Фокса так ви думаєте, ви можете танцювати. Вона також управляє компанією блек ОПС авіації, яка спеціалізується на зйомці повітряної зйомки для телепередач, фільмів і рекламних роликів.

У середу Безос, який, за оцінками, коштує $A189 млрд за даними "Форбс", написав у Твіттері, “Ми хочемо, щоб люди у курсі розвитку подій в нашому житті. Як наша сім'я та близькі друзі знають, після тривалого періоду люблячий розвідки і поділ судового розгляду, ми вирішили розлучитися і продовжити нашу спільну життя, як друзі."

pic.twitter.com/Gb10BDb0x0— Джефф Безос (@JeffBezos) 9 Січня 2019 Року

Пост передбачає розкол був у хороших відносинах з Джефом, зазначивши: “Ми відчуваємо себе неймовірно пощастило-ми знайшли один одного і глибоко вдячна за всі ці роки ми були одружені один на одного.

Пари, які поділяють три сина і донька, вони перейняли з Китаю, отримав велику підтримку у соціальних медіа, з багатьма кредитуючи їх за таке мирне розлучення.

Ваш розлучення звучить краще, ніж більшість людей шлюби— Роберт Шарплз (@BertSharples) 9 Січня 2019

Заяву про розлучення Джеффа звучить краще, ніж більшість людей шлюбні обітниціКатегория: Обо всем