Седан Tesla Model 3 приміряв спортивний вигляд від Novitec


Опубликованно 02.12.2019 00:33

Седан Tesla Model 3 приміряв спортивний вигляд від Novitec

Німецьке тюнінг-ательє Novitec, що спеціалізується на доробках спорткарів Ferrari і Lamborghini, підготувало набір для електричного седана Tesla Model 3.

Пакети доробок для електрокарів Tesla Model X і Model S німецькі тюнери випустили в 2017 році. Зараз прийшла черга приміряти новий спортивний вигляд Model 3. У тюнінг-пакет для седана увійшли передній спліттер, накладки на дверні пороги, задній дифузор і спойлер. Всі ці елементи аеродинамічного пакету доступні на вибір з видимим плетінням ниток вуглеволокна, з фарбуванням під колір кузова або контрастною.

Також в пакет увійшли 21-дюймові колісні диски, розроблені спільно з американською компанією Vossen. Як стверджують в Novitec, нові колісні диски не тільки надають Model 3 більш динамічний вигляд, але і оптимізують вентиляцію та охолодження гальм. На вибір запропоновано 72 кольору дисків. Крім того, тюнери пропонують алюмінієвий спортивний комплект підвіски, який зменшить дорожній просвіт седана приблизно на 30 мм і забезпечить «спортивний комфорт». При цьому, за даними Novitec, енергоефективність електрокара підвищиться на 7%.

За бажанням замовника інтер'єр седана оброблять натуральною шкірою і алькантарою будь-якого кольору, а також різними варіантами малюнків оббивки.Категория: Автотехника