"Зоря" спробує зробити маленьке диво

Опубликованно 07.12.2019 01:06

У понеділок у Нью-Йорку стартував останній тенісний турнір року з серії "Великого шолома" — Відкритий чемпіонат США. Змагання вже принесло українським уболівальникам як першу радість перемоги, так і перше розчарування.

Головним постачальником новин вітчизняного тенісу продовжує залишатися Еліна Світоліна, від якої вболівальники чекають першої в кар'єрі перемоги на "шоломі". А той факт, що Еліна у попередні роки найгірше виступала саме в Нью-Йорку, вже нікого не бентежить. До сезону-2019 так було і з передмістям Лондона, де проходить знаменитий Вімблдонський турнір. А в нинішньому році Еліна там дійшла, ні багато ні мало, до стадії півфіналу.

У четвер в Запоріжжі відбудеться матч заключного кваліфікаційного раунду плей-офф Ліги Європи УЄФА. Від результату протистояння "Зоря" — "Еспаньол" залежить, яка з двох команд потрапить в основний турнір другого за значимістю єврокубка.

У першій грі, яка відбулася в Барселоні тиждень тому, луганчани були близькі до чуда. Команда Віктора Скрипника, яка впевнено подолала два етапи кваліфікації турніру в особі чорногорській "Будучності" і болгарського ЦСКА, вигравала після першого тайму і в Барселоні. Мінімальну перевагу (1:0) забезпечив гол Владислава Кочергіна в кінцівці першого тайму, на 38-й хвилині. Ось тільки з закінченням перерви підійшла до кінця і луганська єврокубкова казка. На другий тайм господарі вийшли максимально мобілізованими і зробили все щоб суперник забув про шанси на продовження боротьби в турнірі. Три голи у ворота гостей забили екс-гравець донецького "Шахтаря" аргентинець Факундо Феррейра, Хаві Лопес і Матіас Варгас — 3:1. При тій різниці в класі, яка існує між двома командами, рахунок першої гри можна назвати вироком.

Категория: Обо всем