Маріуполь переграв Дніпро-1 в матчі з двома автоголами

Опубликованно 09.12.2019 05:27

У товариському матчі під час паузи в чемпіонаті України Маріуполь обіграв на виїзді Дніпро-1 з рахунком 3:2.

Автоголами у складі команд відзначилися Шаповал і Полегенько. Переможний для приазовців гол на 85-й хвилині забив Антон Байдал, який вийшов на заміну у другому таймі.

Дніпро-1 – Маріуполь 2:3 Голи: Куліш, 35 (пенальті), Полегенько, 75 (автогол) – Шаповал, 11 (автогол), Чурко, 67, Байдал, 85.

Дніпро-1: Юрчук (Клищук, 46), Романюк, Сафронов (Лопыренок, 46), Логінов, Шаповал, Кравченко, Сніжко (Когут, 46), Бєляєв (Загальський, 46), Коркішко (Чичиков, 46), Кобахідзе (Назаренко, 46), Куліш (Кузін, 57).

Маріуполь: Худжамов (Гальчук, 46), Кирюханцев, Яворський, Дава (Полегенько, 46), Горбунов, Федорчук, Мішньов (Байдал, 73), Путря (Петерман, 51), Кащук (Выскребенцев, 68), Тищенко, Чурко.

Попередження: Романюк, 27 — Дава, 4.

Бажаєте дізнаватися головні футбольні новини першими? Підписуйтесь на наш канал в Telegram! Стежити за нашим сайтом ви також можете в Facebook, Instagram і Twitter.

Категория: Футбол