Керівник Ferrari: «Нам явно не вистачало стабільності в сезоні»


Опубликованно 09.12.2019 05:42

Керівник Ferrari: «Нам явно не вистачало стабільності в сезоні»

Маттіа Бинотто / фото - F1News

Керівник Ferrari Маттіа Бинотторозповів, чого не вистачало команді для перемоги над Mercedes в сезоні. Цитує функціонераMotorsport.com.

«У нас були проблеми в Бахрейні, в Австрії, потім у Німеччині і Сочі. Всі вони були різними. Немає якоїсь однієї причини, і це турбує ще більше. Коли є щось одне, можна зосередитися на цьому. Щоб стати чемпіонами, нам необхідно поліпшити надійність. Якщо нам це вдасться, перемог буде більше. Думаю, це ключовий момент. В першу чергу питання стосується дизайну, а також омологації і оцінки ризиків, так що це ціла філософія. Нам потрібен час, але проблема виникла вже в Бахрейні, так що ми доклали зусиль для покращення ситуації.

Перемогти Mercedes буде складно. Справа не тільки в швидкості – важливі надійність, настрій, стратегія, піт-стопи. У нас є орієнтир, і ми прогресуємо, хоча поки що перебуваємо не там, де хотіли б. Ми поставили перед собою цілі, що стосуються нового боліда – думаю, вони повинні бути досить конкретними. Досягти їх буде непросто, але взимку ми будемо працювати з усіх сил».

Нагадаємо, раніше Бинотто заявив, що доопрацьований болід вражає своїми результатами.Категория: АвтоМотоСпорт