Михайленко: Олімпік і до зміни тренера показував нормальний футбол


Опубликованно 09.12.2019 07:09

Михайленко: Олімпік і до зміни тренера показував нормальний футбол

У дванадцятому турі УПЛ Дніпро-1 на виїзді зіграє проти Олімпіка. Дмитро Михайленко вважає, що матч буде дуже важким.

"Команда і до зміни тренера показувала цілком нормальний футбол. Інша справа, що їм трохи не щастило, чи були проблеми з дисципліною, адже більшість ігор завершувалися для них з червоними картками, а це сильно впливало на результат. Що стосується якості гри, то воно було досить гарним. І ми з ними починали сезон, і тоді в другому таймі вони виглядали дуже добре. Новий головний тренер додав їм спокою, ну і бачимо його почерк. Звичайно, ми подивилися суперника, знаємо, як проти нього грати, і думаю, що легко в цьому матчі не буде нікому. Гра буде важкою, адже команди абсолютно рівні", — наводить слова головного тренера офіційний сайт "Дніпра" -1.

"Всі готові до завтрашньої гри? Ні, не всі. У Олексія Чичикова пошкодження, і Папа Гуйє відновлюється, тому зараз ми очікуємо, що завтра скажуть лікарі, і в якому саме складі ми вирушимо до Києва".

Нагадаємо, що початок поєдинку, який відбудеться в суботу, 26 жовтня, заплановано на 17:00. На Football.ua буде доступна текстова онлайн-трансляція.Категория: Футбол