Розкішний день народження Фібі для сина без Сема


Опубликованно 09.12.2019 07:27

Розкішний день народження Фібі для сина без Сема

Вчора журналіст провів розкішний відкритий пікнік для сина Біллі, який вона ділить з колишнього чоловіка і колишньої Rabbitohs у гравця Сем Берджесс.

Фібі наділу максі-плаття і величезних окулярах в синіх тонах робити, з іншої сторони також дотримуватися колірної гами.

По темі: Жорстоке вартості Сем і Фібі Берджесс розпаду сім'ї

Фібі поділилася фотографіями з дня на Instagram. Фото: Instagram / Фібі Берджесс

Журналістка наділа голубе плаття максі. Фото: Instagram / Фібі Берджесс

Почесний гість – Біллі – носили чудовий вітрильник-друковані сорочка поло з монограмою і короною з написом "Великий Біллі" красується спереду.

З'явилася партія пройде у власність Боурал батьків Фібі, де журналіст живе з дітьми Біллі і Мак, два, з нею і Сем розлучилися в жовтні.

Фотографії, загальні Фібі в Instagram показав гулянку прикрашали гарні подушки, килимки для пікніка, а також повітряні кулі, які показав "Б" і "1".

Біллі був особливо взято з спеціальним гостем на вечірці. Фото: Instagram / Фібі Берджесс

Свято прикрасили красиві килими і подушки, а також повітряні кулі. Фото: Instagram / Фібі Берджесс

Біллі дивився картину щастя, він змішався з іншими дітьми на вечірці, в один момент ставши поруч з мініатюрною конем, як і його бабуся, Сара Гук, не міг натішитися на малюка.

Мама Фібі був фронт і центр урочистостей, посміхається з обожнюванням, як Біллі оглянув його торт до дня народження.

Помітно, Сем не з'являються ні на одній фотографії урочистості.

Однак сьогодні він опублікував милі фотографії зі своїм сином, відзначаючи свій день народження віхи.

“Щасливий 1-й день народження сина. Не можу чекати багато чого іншого разом. Люблю тебе ХХ" екс-NRL зірка з субтитрами посту.

Сем поділився солодке після святкування Дня народження сина в понеділок. Фото: Instagram / Сем Берджесс

Біллі вилитий його спортивна зірка батька. Фото: Instagram / Сем Берджесс

Фібі і Сем коротко розкол на початку цього року після того, як тодішній гравець НРЛ виявився втягнутим у скандал відверті фото у своєму клубі в кінці 2018 року, для якого він був пізніше очищений від будь-якого проступку.

Але до Великодня пара відновила відносини з Фібі каже Стеллар в квітні: "я завжди вірив, що врешті-решт, любов перемагає все."

Однак, в наступні місяці Сем зробив менше і менше появ на аккаунт Instagram Фібі, і вона з'їхала з їх загальної Марубра додому в жовтні.

У той час як пара поки публічно коментувати їх розділити, він продовжує робити заголовки з Семом звинуватили у залякуванні нібито сварка з батьком Фібі Мітчелл Гука.

Сем і Фібі були однією з пар НРЛ харчування. Фото: Райан Pierse / Getty Зображення.

Аргумент нібито спалахнула в обумовлений візит Сема, щоб побачити своїх дітей, спортивної зірки тепер можуть приїхати в один кілометр сімейного майна Гука.

Сем також був пов'язаний з кількома жінками, оскільки розщеплення з Фібі, в тому числіОдружені з першого погляду зірка Джессіка влади, які він нібито обмінювалися текстами і американська офіціантка дуб Шутц.

Фібі і Сем познайомилися на концерті в січні 2015 року, одружившись у грудні наступного року в сімейній власності Фібі.тенденції в образі життя2618Категория: Обо всем