Volkswagen готує купеподібний Tayron


Опубликованно 14.01.2020 04:21

Volkswagen готує купеподібний Tayron

Купеобразная версія кросовера Volkswagen Tayron розроблена спеціально для китайського ринку.

Патентні зображення нового кросовера опублікувало Міністерство промисловості Китаю. Новинку розробили і побудували в Китаї на спільному підприємстві FAW-Volkswagen на базі серійного кросовера Tayron, представленого компанією в квітні минулого року в Пекіні. Як і базова модель, нове крос-купе буде пропонуватися виключно на китайському ринку.

Основою для створення дизайну новинки став концепт Volkswagen SUV Coupe, представлений навесні цього року в Китаї. Особливістю моделі стане наявність двох спойлерів, один з яких встановлений на даху, а другий - на багажної двері. В іншому крос-купе в ньому не виходить за рамки стандартного купеобразного кросовера. У автомобіля похилий дах, масивні повітрозабірники, бампери в стилі лінійки R-Line, а також відмінні від серійної моделі задня оптика і світлодіодні смуги денних ходових вогнів.

За даними китайського патентного відомства, крос-купе на 3 мм коротше і на 25 мм нижче стандартного Tayron. Габаритна довжина купеподібної новинки становить 4586 мм, ширина - 1860 мм, висота 1635 мм, колісна база - 2731 мм. Інформації про моторній гаммі моделі наразі немає.Категория: Автотехника