капельницы на дому владимир

Автоновости

Лінія Пежо 208 ГТ Puretech 130 2020 огляд Великобританії

Що це?

Є чітка родинна зв'язок між цим новим Peugeot 208 суперміні – приводиться тут, у Великобританії в перший раз – і більше 508 представницький автомобіль.

 

Це найбільш очевидно в Зовнішній дизайн, який може справедливо бути описаний як радикального для сегмента суперміні. З таким же Лев кіготь' денні ходові вогні,... ( подробнее )

Підйом, падіння, і чудове повернення Хаммер

Слайд з

Історія Жужжалка є унікальною в автомобільній промисловості.

Народився від війни, транспортні засоби в розпорядження цивільних осіб були розроблені з одиничним випадком використання на увазі: не-roading. Такий підхід до розробки позашляховика вийшов Хаммер в цій... ( подробнее )

Рено, Nissan і Мітсубіші згоден новий альянс

Рено, Nissan і Mitsubishi домовилися про нових рамок має намір зміцнити свій союз, який буде включати в себе кожна фірма, приймаючи на себе провідну роль в різних регіонах і ключових технологій, і об'єднання їх середній рівень викидів CO2 флот в Європі.

Відносини між трьома фірмами був під напругою з Карлосом Гоном, який вела всі три і... ( подробнее )

Аналіз: Астон Мартін-це не з лісу ще

Це старе політичне кліше, що тиждень-довгий час в політиці. На фондових ринках, проте, усього за кілька годин може перетворити перспектив компанії догори дригом – як Aston Martin нещодавно доведено.

За іронією долі, не далі як 23 січня, повідомлялося, що аналітики Citigroup оцінили Астон в якості високого ризику-повернути ставку на потенціал... ( подробнее )

Унікальний бронеавтомобіль Аль Капоне продають по вартості двох Rolls-Royce

У США продають унікальний Cadillac Town Sedan 1928 року, який належав знаменитому гангстерові Аль Капоне. Про це повідомляє Автоцентр.

Авто продають за мільйон доларів і вартість цілком виправдана. Капоне наказав доопрацювати автомобіль і перетворити його на справжній броньовик.

У дверях Cadillac Town Sedan з'явилися сталеві листи... ( подробнее )

Тест-драйв оновленого пікапа Nissan Navara

Ідея "одомашнити" пікап сама по собі не нова, але зробити це зазвичай намагаються косметичними методами: спокушають клієнта багатим оснащенням, приховує сувору суть споконвічно утилітарного автомобіля. Віддаючи належне цій традиції теж, Nissan пропонує конструктивно іншу концепцію: незвичну для класу задню підвіску, один з найбільш потужних моторів... ( подробнее )

Майже-нове керівництво по купівлі: Рендж Ровер Мк4

Рендж Ровер може бути дорого, але подумайте, скільки автомобілів ви отримуєте: седан, універсал, позашляховик, евакуатор, авто, робоча конячка... далі за списком. Деякі можуть сказати, що перелік механічних і електричних несправностей йде теж. Тому покупка дешевих Rangie ви можете знайти не дуже хороша ідея.

Замість цього, ставити високі... ( подробнее )

Конфіденційної автомобіль: Фольксваген довгострокових навчальних посібників, Vitfast Холден утримання і багато іншого

На цьому тижні раунд АП автомобільних плітки, Пежо розмірковує про смерть зoup?, В'єтнам автомобіль компанії Vinfast може врятувати Холдена, "Фольксваген" здійснює ручної коробки передач і багато іншого.

Женева більше не є необхідністю для Бентлі і Aston

Боси автомобільної компанії заявили, що в 2021 Женевському автосалоні може... ( подробнее )

Бюджет 2020: Як вплине на плани уряду автомобілістів

Канцлер казначейства, Ріші Сунак, сьогодні оприлюднив бюджет уряду на 2020 рік.

Між заголовком оголошення, в тому числі більше $ 600 мільярдів інвестицій в інфраструктурні проекти і необмежені ресурси для обслуговування НСЗ, уряд Бориса Джонсона виявлено кілька важливих планів, які актуальні для автомобілістів.

Ці частини бюджету,... ( подробнее )

Всього 18 в світі: Нардеп Дубинський показав свій унікальний Mercedes S-Class W140

Нардеп Олександр Дубинський розповів про свій унікальний купе Mercedes-Benz S-Class W140 від AMG. Відеоогляд з'явився на Youtube-каналі Дубинського.

Зокрема цей автомобіль цікавий двигуном - 7-літровим V12 потужністю близько 500 л. с. Таких автомобілів було випущено всього лише 18 і зараз в Європі вони коштують в районі 80 тис. євро.

Відомо,... ( подробнее )