Футбол

Жорстка розмова Циганкова з фанатами після вильоту з Ліги чемпіонів

Київське Динамо завершило боротьбу у Лізі чемпіонів, розійшовшись миром у домашньому матчі проти Брюгге (3:3). Нагадаємо, що в матчі в Бельгії столична команда поступилася 0:1, що не дозволило українцям пройти в наступний раунд турніру.

До речі, після матчу до трибун ультрас підійшов капітан "Динамо" Віктор Циганков, після чого у нього... ( подробнее )

Роджерс: Варді в одному ряду з кращими нападниками Європи

Лестер у 12-му турі Прем'єр-ліги обіграв вдома Арсенал – 2:0. Форвард "лис" Джеймі Варді записав на свій рахунок гол і ассист на Джеймса Мэддисона. Завдяки цьому успіху команда вийшла на друге місце у турнірній таблиці.

"Все складається добре вже деякий період часу. Гравці Лестера знають, що у них є всі якості, щоб виграти будь-який матч... ( подробнее )

Матч Лечче — Кальярі перенесли з-за погодних умов

Зустріч між Лечче і Кальярі не відбудеться в неділю, 24 листопада, з-за погодних умов у вигляді сильного дощу, до якого виявився не готовий газон стадіону.

За інформацією Football Italia, ще перед матчем керівництво обох клубів виступав за перенесення поєдинку на інший день, проте рішення залишалося за арбітрами.

Перед початком... ( подробнее )

Хацкевич: Супряга ще сируватий

Колишній наставник київського Динамо Олександр Хацкевич поділився своєю думкою щодо форвардів "біло-синіх". Зокрема, білорус розповів, чому Владислав Супряга у своєму першому сезоні за "Динамо" не отримав достатньо можливостей.

"Супряга? Він хороший хлопець, хороший футболіст. Але йому ще рано бути основним гравцем Динамо. Для позиційної... ( подробнее )

Наполі націлився на Кессье

Півзахисник Мілана Франк Кессье потрапив в сферу інтересів "Наполі", повідомляє портал Calciomercato.

Партенопейці планують зміцнити середню лінію в січні і хочуть придбати івуарійського хавбека. Керівництво "адзуррі" вже звернулося до агент 22-річного гравця, щоб обговорити деталі можливої угоди.

У поточному сезоні Кессье провів... ( подробнее )

Яремчук відзначився дублем за Гент

У рамках восьмого туру чемпіонату Бельгії Зюлте-Варегем брав Гент (2:2).

На 34-й хвилині голом відзначився Роман Яремчук. Український форвард реалізував одинадцятиметровий удар.

На 76-й хвилині гри екс-гравець "Динамо" оформив дубль.

Таким чином, Яремчук забив дев'ятий гол в одинадцяти матчах за Гент у всіх турнірах.

Перший... ( подробнее )

Ікарді: Пора було перейти в клуб-переможець

Мауро Ікарді перебрався у Парі Сен-Жермен на правах оренди з можливим правом викупу в минуле трансферне вікно. Аргентинець пояснив, заради чого він перейшов.

"Я прийшов сюди, щоб грати. Якщо вас орендують з правом викупу, то гравець знає, що повинен прикласти всі зусилля для трансферу. Подивимося, що буде влітку. Я перебував в Інтері сьомий... ( подробнее )

Михайленко: Олімпік і до зміни тренера показував нормальний футбол

У дванадцятому турі УПЛ Дніпро-1 на виїзді зіграє проти Олімпіка. Дмитро Михайленко вважає, що матч буде дуже важким.

"Команда і до зміни тренера показувала цілком нормальний футбол. Інша справа, що їм трохи не щастило, чи були проблеми з дисципліною, адже більшість ігор завершувалися для них з червоними картками, а це сильно впливало на... ( подробнее )

Рома, Мілан і Ман Сіті націлилися на Ольмо

Півзахисник Динамо Загреб Данини Ольмо привернув увагу Роми", "Мілана" і "Манчестер Сіті", повідомляє портал Calciomercato.

Молодий хавбек готовий покинути хорватський клуб і розглядає можливі варіанти. Проблемою у здійсненні трансферу може стати висока вартість іспанця, за якого клуб хоче виручити не менше 40 млн євро.

Чинний... ( подробнее )

Маріуполь переграв Дніпро-1 в матчі з двома автоголами

У товариському матчі під час паузи в чемпіонаті України Маріуполь обіграв на виїзді Дніпро-1 з рахунком 3:2.

Автоголами у складі команд відзначилися Шаповал і Полегенько. Переможний для приазовців гол на 85-й хвилині забив Антон Байдал, який вийшов на заміну у другому таймі.

Дніпро-1 – Маріуполь 2:3 Голи: Куліш, 35 (пенальті),... ( подробнее )