Футбол

Обамеянг буде грати в Арсеналі під номером Анрі

П'єр-Емерік Обамеянг перейшов в Арсенал з дортмундської Боруссії за рекордні для "канонірів" приблизно 56 млн фунтів.

Габонец буде грати в Арсеналі під 14-м номером, який є культовим для клубу. 14-ку носив легендарний нападник "канонірів" Тьєррі Анрі, кращий бомбардир в історії "Арсеналу". Француз забив за клуб 228 м'ячів.

<... ( подробнее )

Хацкевич про матчі зі Штурмом: Ніхто не хотів поступатися

- Ми сьогодні планували зіграти на швидкому переході з оборони в атаку. Ми агресивно не починали, звільняли простір, ми це витримували. Десь не вистачало останнього пасу, десь- агресії саме у відборі в центрі поля. А так, в принципі той обсяг роботи, то рух, яке мало бути виконано.

- Наскільки впливають навантаження на тренуваннях на гру?

-... ( подробнее )

Еванс може покинути ВБА за 3 млн фунтів

Вихованець Манчестер Юнайтед минулого літа залучив до своєї персони увагу Манчестер Сіті, але Вест Бромвіч не став відпускати гравця за близько 20 мільйонів фунтів.

Крім того, фуиболистом також цікавиться лондонський Арсенал, але Вест Бромвіч не має наміру розлучатися з Евансом до кінця сезону.

За інформацією BBC, "дрозди" ризикують... ( подробнее )

Борнмут Челсі розгромив на Стемфорді

Мората травмований, Батшуайи пішов, а Жиру ще не зовсім прийшов. Тому поєдинок Челсі починав з Еденом Азаром на вістрі атаки і без нападників у запасі. Проблеми Челсі стали ще більше вже в середині першого тайму, коли з-за травми не зміг продовжити матч Крістенсен.

Челсі хоч і володів ініціативою і м'ячем, атакував набагато менш гостро,... ( подробнее )

Офіційно: Мхітарян — гравець Арсеналу

Офіційний сайт Арсеналу повідомив, Генріх Мхітарян перебрався до складу лондонської команди з Манчестер Юнайтед.

Цікаво, що Арсенал не розголошує тривалість угоди 29-річного футболіста з клубом, просто згадавши "довгостроковий контракт".

У зворотному напрямку в якості угоді пішов Алексіс Санчес, який перебрався в Манчестер Юнайтед.

У... ( подробнее )

Назарина дебютував за Антверпен, побачивши камбек Брюгге

Екс-футболіст Дніпра з'явився на полі з лави запасних за три хвилини до кінця основного часу матчу проти Брюгге.

Коли Назарина виходив на поле, рахунок був 2:0.

Вже через хвилину інший колишній гравець Дніпра хорват Іван Томечак один гол відіграв, а ще через 3 хвилини Вормер і вовче сет зрівняв.

Відзначимо, що в обох... ( подробнее )

Чалханоглу відзначився "промахом року" в матчі з Лаціо

Мілана та Лаціо зустрілися в матчі Кубка Італії. Перша зустріч команд завершилася безгольовою нічиєю.

Найкращий шанс забити гол мав хавбек Мілана Хакан Чалханоглу. Він отримав м'яч метрах в 9-ти від напівпорожніх воріт і сильно пробив — вище воріт.

Goal from CalhanoglWHAAAAAAT pic.twitter.com/Lo8pWK5ePr — Tancredi Palmeri (@tancredipalmeri)... ( подробнее )

Маріуполь близький до придбання Мілошевича

Маріуполь має намір підписати угоду зі Стефаном Мілошевичем.

22-річний футболіст вже прибув у розташування команди і зіграв товариський матч проти Шахтаря з Караганди (1:2).

За два сезони у складі Црвени Зірки Мілошевіч відіграв лише 4 матчі, а в цьому сезоні жодного разу не виходив на футбольне поле.