Обо всем

Ви не можете відвідати ваш партнер у Вікторії

Ті, хто не живуть разом, не дозволяють відвідувати одне одного будинку, за словами глави поліції штату.

Ліза Невілл відповів комусь на Twitter з проханням, якщо вона могла б пояснити, якщо б ви могли відвідати вашого партнера, якщо вони жили одні.

"Ви не можете відвідати ваш партнер з соціальних причин", - сказала вона.

“Є... ( подробнее )

Пара австралієць змушений тільки з-за правил вірусу

Джорджія Гіббс показав, як вона і Томас і Джек, які вже починаючи з 2018 року, були змушені стосунки на відстані.

Пара повернулася до Австралії, щоб відвідати свої родини на Різдво. Але коли Джек повернувся в січні в Лос-Анджелесі, Гіббс повинен був залишитися, щоб дочекатися своєї візи повинні бути надані.

Однак, возз'єднання... ( подробнее )

Виктор я выгляжу: Белок власти, в нарушение Конституции, закона о рынке земли будет обжалован в КСУ

Включение председатель политического Совета Оппозиционной партии платформу По жизни", народного депутата Виктора меня не слушает в эфире телеканала "112 Украина"

Включение председатель политического Совета Оппозиционной партии платформу По жизни", народного депутата Виктора меня не слушает в эфире телеканала "112 Украина"

"112... ( подробнее )

После диагностики мне коронавирус, мне не позвонил ни один врач: история Реального больного в Covid-19 Запад

Начиная с сегодняшнего дня мы на телеканале стартуют эксклюзивные включения. В прямом эфире мы свяжемся с украинцев, которые уже больного коронавирусом. Мы будем говорить с ними о их проблема, как они себя чувствуют, теперь я стараюсь в больнице, каков ваш опыт в общении с медицинским персоналом. И теперь на все эти вопросы и не только ответит нам... ( подробнее )

Експерт показує, коли ви бачите партнера, ви не живете з

Це питання багатьох пар, які живуть один від одного запитують у соціальних мережах, як чиновники попереджають людей, щоб підготувати для проведення не менше шести місяців в самоізоляції.

Так що ці пари повинні чекати, поки уряд послабити обмеження, перш ніж вони знову побачать свого партнера – чи вони могли відвідувати один одного і в той... ( подробнее )

Коронавірус: люди заблоковані те, FaceTime перших побачень

Якщо ти один, то ситуація ставить kybosh на виході і зустрінеш когось, але це не означає, що потрібно повністю покласти своє життя на утримання знайомств.

Люди в усьому світі до сих пір керуючого, що всі важливі перше побачення, в тому числі і харчових, завдяки відео покликання додатками, такими як FaceTime.

Доводячи там, де є... ( подробнее )

Вадим Рабинович: на самом деле, депутаты также не знают о реальной ситуации в стране, никто ничего не говорит

"112 Украина": в какой степени ВР для работы в дистанционном режиме?

Вадим Рабинович: сегодня состоялась встреча лидеров парламентских фракций, наряду с Razumkova, видео. Мы проболтали около двух часов. Я не могу комментировать, что там произошло, потому что это кризисная ситуация. Кроме того, совещание закрыто. Но я могу с уверенностью... ( подробнее )

Ви повинні припинити займатися сексом як частина соціального дистанціювання?

Але що це означає для фізичного контакту, особливо інтимного роду?

Професор Пол Хантер з Школи медицини при Університеті Східної Англії в Сполученому Королівстві, сказав він запитує, чи є чи не люди все-таки повинні займатися сексом у цьому нестабільному новий світ.

Як і багато соціальні взаємодії і криза коронавірус, відповідь... ( подробнее )

Коронавірус: наречена варто втрачати $100к за несуттєві зборі

В умовах стрімкого скорочення кількості осіб, допущених на несуттєвих зустрічей, скоро-к-бути наречених залишилися скремблювання.

На тлі побоювань масового поширення коронавіруса, пари були змушені прийняти несамовитий рішення відкласти, скасувати або солдата, що повинен був бути найщасливіший день у їхньому житті.

На одну західну... ( подробнее )

Навіщо прикидатися в ліжку-це поганий хід

ЧОМУ ВИ ПОВИННІ ПЕРЕСТАТИ ПРИКИДАТИСЯ В ЛІЖКУ

Питання: Мій чоловік і я разом вже 12 років. На початку секс був чудовий, ми дуже сумісні. Однак за деяких проблем зі здоров'ям у нас почалися проблеми в ліжку — зокрема, він страждає від еректильної дисфункції і ми витратили сім років від спеціаліста до спеціаліста без успіху.

Йдуть... ( подробнее )