Німці зробили купе Aston Martin DB11 куленепробивним


Опубликованно 03.12.2018 00:03

Німці зробили купе Aston Martin DB11 куленепробивним

Компанія Trasco Bremen GmbH з німецького Бремена, що спеціалізується на броньованих автомобілях, представила куленепробивний Aston Martin DB11. Купе захищено від нападів з легкою вогнепальною зброєю, викрадення людей і спроб грабежу легкої бронею A-Kip (Anti-Kidnapping) компанії A-Kip.

Броньований Aston Martin DB11 важче звичайного купе менш, ніж на 150 кг, але при цьому оснащений бронею 4 рівня. В конструкції дверей купе німці використовували броньовий сталь і додаткові композитні матеріали, а замість стандартних заводських стекол встановили сертифіковані куленепробивне скло.

Як стверджують в Trasco, установка захисту не відбилася на їздових характеристиках і ступеня комфорту автомобіля. Оскільки купе укомплектовано 5.2-літровим бітурбо мотором V12 розвиває 608 л. с. і 700 Нм крутного моменту, незначне зниження продуктивності може бути помітно тільки на трасі. Працює двигун в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. З місця до 100 км/год стандартний Aston Martin DB11 прискорюється за 3.9 с. Максимальна швидкість становить 322 км/ч.

За словами німецьких тюнерів, легка концепція броні A-Kip дозволяє встановити її практично на будь-який транспортний засіб. Крім невеликої надбавки у вазі, вона дозволяє зберігати первісний зовнішній вигляд автомобіля і залишатися непоміченим на дорозі.

Скільки буде коштувати така «модернізація» в компанії не уточнили.Категория: Автотехника